Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lesz valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz valami? Randizásnak számít az esetleges következő találkozás?

Figyelt kérdés

Hogyan is néz ő rám?

Szükségesnek találom egy idegen véleményét is.

Kb. 3 hete megismerkedtem egy sráccal, akit mondjuk már ismertem látásból. A barátnőm születésnapján voltunk.

Beszélgettünk, táncoltunk, összetortázott, majd felajánlotta hogy hazavisz. Eddig minden okénak tűnik, csak eléggé visszahúzódott személyiség, én meg az ellentéte vagyok, sőt...

Aztán eltelt egy kis idő, és elkezdtünk beszélgetni, amit már napi szinten folytatunk. Viszont sokszor ilyen hangulatingadozásokat tapasztalok nála. Néha tök rendes, majd aztán egyből rideggé válik.

Tegnap meg elmentem egyet bulizni, és hát szóltam neki, hogy ha akarja én kint leszek és találkozhatunk. Találkoztunk is, megint beszélgettünk, majd ölelgetett, és hát 12 kor kellett volna menjen, viszont 1 kor még velem volt. Amíg velem volt semmi mással nem foglalkozott, csak velem. A végén összenyaltunk, és úgy van, hogy találkozunk még és kimegyünk még de nem tudom mit hogyan gondoljak, mert hát néha izél, hogy nincs sok ideje, mikor meg kint voltunk teljesen az ellentéte volt, mint az a személy akivel neten beszélek.

Ma pedig már megint a régi kis furcsa személlyel beszéltem telefonon. Mellesleg kevés önbizalma is van.

Most mit gondoljak ebből? Szórakozik? Vagy nem is érdeklem?

Csak szeretném tudni, hogy most megéri ez sz egész vagy nem..

Ő 18, én meg 17.


2018. ápr. 8. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos még zavarban van. Adj neki időt.
2018. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen csillagjegyben született (Rák?)? Ha tényleg visszahúzódó típus akkor adj neki még egy kis időt. Lehet már ez is nagy szó nála hogy ezt megteszi érted. Idővel minden megoldódik majd.
2018. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ikrek a csillagjegye, de már a vége fele.

Nem tudom, hogy hogyan közelítsem meg sokszor, mert neten nem az a nyitott, vicces, bátor személy mint élőben.

2018. ápr. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!