Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez jó mód lenne rá, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó mód lenne rá, hogy tudassam vele, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit minden nap látok a suliban, nem az én osztályomba jár, de ha írnák neki egy levelet, hogy tetszik, az szerintetek jó lenne? Megírnám benne, hogy tetszik, és hogy ha gondolja ismerkedhetnénk. Mivel előbe bátortalan vagyok, ezért választanám, hogy levélben fejezzem ki magam / tegyem meg az első lépést. A lányt csak látásból ismerem, nemszoktam beszélgetni vele.

2018. ápr. 17. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán romantikus alkat vagy, szerintem nagyon tudna értékelni egy igazi klasszikus szerelmes levelet. Mennyivel jobb, mint ha Facebookon írnál neki egy "Szia, teccesz, mizu?"-t. Maradj meg ilyennek!
2018. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet
2018. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendes vagy! :)
2018. ápr. 17. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A levélírás szerintem nagyon aranyos:D

De előtte inkább próbálj neki mondjuk köszöngeti, hogy azért ennyira ne legyél neki idegen. Vagy csak integess neki egyet távolról mosolyogva.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?


13/L

2018. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo otlet. En orulnek neki :)
2018. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha elfogadsz egy tanácsot attól, aki évekig emberi kapcsolatok tanulmányozásábol élt, akkor ne írd meg a levelet. Gondolj bele, nem ismered, nem tudod, hogy fogadja. Lehet, hogy nem értékeli és a barátnőivel azon röhög, hogy milyen lúzer vagy, hogy nem mersz személyesen beszélni vele. Lehet, hogy bejön neki a levél, de nem lehet tudni. A személyes kontaktot javaslom, mert, azzal már eleve szerzel egy jó pontot nála, még akkor is, ha nem jössz be neki. Egyébként, ha a levél után igent mond az ismerkedésre, azt majd úgyis személyesen kell folytatni. Sok sikert.
2018. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 19. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!