Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos, együtt járok egy ifjúsági zenekarba egy velem egyidős lánnyal, aki hihetetlenül gyönyörű, olyan szép göndör haja, bájos mosolya van, és úgy szeretem a hangját. Mindketten csellisták vagyunk.

Már elég régóta tetszik, nem tudom, hogy észrevette-e, mert én elég csendes, nyugodt természetű vagyok aki inkább hallgatja a többieket, míg ő nagyon beszédes, élénk lány, és néha kicsit irigylem, ahogy az egyik hegedűs fiúval sokat beszélget...

Próbálok vele kedves lenni, köszönni, rámosolyogni, de nem tudom mit tegyek még, és úgy kedvelem. Szerintetek megérné témára törően, bátran odamenni, és elhívni valahova? Vagy mit csináljak?

Egyébként szerintetek aranyos lenne együtt két csellista? Nekem annyira tetszik az egész ötlet :'D

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 19. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondasz neki semmit köszönésen kívül és nem vagy vele közvetlen, biztos nem tudja, hogy tetszik neked, ez egyértelmű :D Nyiss felé, ne egyből randizni hívd szerintem, mert akkor nagyon meg fog lepődni és az is benne van a pakliban, hogy nem kölcsönös. Kezdj el vele beszélgetni, keresd a társaságát ne csak mindig bámuld, azt furcsának találjuk mi lányok. Ha látod rajta, hogy vevő a társaságodra és szívesen beszélget veled, utána egy kis idő után a lényegre térhetsz.

Sok sikert!

19/L

2018. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel kezdd, inkább a többi zenekartagot "kihasználva" kerülj hozzá közelebb, értem ezt úgy, hogy lógj először azzal, aki jobban ismeri, majd vele menj oda hozzá és ezzel elkerülöd a kínos beszélgetést. Aztán felvetheted az ötletet, hogy együtt menjetek el enni/inni valamit a foglalkozás után a haverokkal + a hölggyel, és eközben lehetőséged nyílik jobban megismerni.

De ez csak egy ötlet, én nem szeretek beleugrani a közepébe a dolgoknak, szóval ezt az óvatosabb módját javaslom. :D

És szerintem is aranyos lenne 2 csellista együtt, szóval sok sikert! ^^

2018. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ugyan holtmindegy, hogy két csellista, vagy két hajléktalan/buszsofőr/tanár/akármi van együtt, ez nem oszt és nem szoroz. Ha akarsz valamit a csajtól, legyen tököd, és szólítsd meg, kezdeményezz felé, a csaj nem fog magától a karjaidba hullani. Ha amúgy annyira tömegcsaj, mint ami a leírásból kiderül, akkor egyrészt mások, pl. az a hegedás is észreveszik, másrészt meg hagynám a fenébe. De egy próbát megér a dolog, csapj bele a közepébe és fejezd ki az érdeklődésedet iránta.
2018. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!