Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van szegeden olyan hely ahol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szegeden olyan hely ahol anime fan lányokkal tudnék ismerkedni? Nekem sokkal inkább az animés lányok jönnek be nem tudom lehet csak én vagyok igy vele :D gondolom ilyen oldal nincs ugye?

Figyelt kérdés

#anime #anime fan lányok
2018. máj. 21. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia :D

Igazából nem tudok ilyen helyet, de pl Szegedi Japán-nap , ott szoktak lenni ilyen Anime kedvelő lányok :D

De facebook-on is van egy pár anime fan csoport:)

2018. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anime fan vagyok de akik itt szeretik az animét fiúk mind vagy 11-12 évesek vagy foglaltak vagy igénytelenek :D Pedig jó lenne már egy sorstár :D Ne csak szegeden keress xD 18/L
2018. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz :)
2018. máj. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!