Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele az első randiba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele az első randiba?

Figyelt kérdés

Holnap fogok találkozni egy lánnyal, aki nagyon tetszik. Szerintem én is nagyon tetszek neki, már csak abból kifolyólag, hogy ő Tatabányai és emiatt feljön Pestre hogy találkozzunk. Azt hozzáteszem, hogy már egyszer találkoztunk, csak az nem randi volt. Mármint akkor nem csak ketten voltunk. Ott ismertem meg, és hajnalig dumáltunk. Még nem voltam egyszer sem randin, és nem tudom meddig lehet elmenni egy ilyen találka alkalmával. Ha megfogom a kezét az belefér? Segítsetek légyszíves, mert tényleg nem tudom, hogy mit s hogyan... :/


19/f 18/l


U.I.: Neki sem volt még barátja és nekem sem volt még barátnőm.



2018. máj. 23. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Az első és legfontosabb, hogy ha parázol is, ne látszódjon! Élvezd azt, hogy együtt vagytok végre! Beszélgessetek, sétáljatok, s ha úgy érzed, kérdezd meg tőle, hogy szabad-e megfogni a kezét. Ha eddig jól érezte magát melletted, kicsi az esélye, hogy nemet mond. :) Dicsérd meg, hogy milyen jó az illata (ha van) , milyen csinos stb... Érintkezz vele, például, ha leültök egy padra, akkor ne fél méter legyen köztetek, hanem karold át. Nézz a szemébe amikor beszélgettek, persze séta közben ez nem annyira kivitelezhető. Hívd meg valamire. Azt is szeretik a lányok többsége, ha séta közben megállsz, elé állsz, átöleled, vagy adsz neki egy puszit, arcára, kezére, homlokára. Igazából szituáció függő, ha a lány jól érzi magát, azt úgy sem fogja titkolni, s akkor csak bátran mutasd ki, hogy fontos neked.


Sok sikert, csak okosan!

2018. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Persze, beülünk majd egy helyre. Egy hangulatos helyre. :)
2018. máj. 23. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Milyen romantikus, hogy a csaj utazik a sráchoz...
2018. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Furcsának tartom, hogy a lány utazik, de a ti dolgotok. Ne parázz rá. Tudjatok miről beszélgetni. Üljetek be egy kávézóba ahol nyugi van és kellemes környezetben tudtok dumálni. Nézz a szemébe. Dicsérd meg a ruháját. Stb.

Az #1 válaszadó abszolút keretbe foglalt mindent!

2018. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!