Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most fogunk először élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk először élőben beszélni, mondanátok ötleteket, hogy mikről beszéljünk?

Figyelt kérdés

Adott egy srac, akivel mar kb 2 hete minden nap beszelek neten, eloben meg sosem beszeltunk. Nagyon sok mindent tudunk mar egymasrol, annyit beszelunk, hogy mar konyvet tudnank irni egymasrol :’D Elhivott engem talalkozni. Biztosan valamilyen szinten vonzodik hozzam. Neten nagyon jol el szoktunk beszelgetni, nagyon nyitott es erdeklodo felem, van, hogy tobb oraig megszakitas nelkul beszelunk. Csak nem tudom, hogy eloben ezt hogy kene megoldani. Tudnatok mondani otleteket, hogy mikrol beszeljunk? Nyilvan az aktualis dolgokrol foleg, de azon kivul pl? Csak egy indito tema kene.

Koszonom a segitseget


2018. jún. 11. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Es valami tipp a kinos csend elkerulesere?
2018. jún. 11. 12:14
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha mar azt irtad hogy sokszor megszakitas nelkul orakig tudtok beszelni, nem lesz kinos csend:) eloszor kerdezd a napjarol, egy kicsit mehetnek a sablonos kerdesek, hogy vagy...stb de minden jonni fog magatol, nem kell stresszelni:)
2018. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan! Mindegy miről beszélsz csak ne stresszelj! :D

Keress olyan tém

2018. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval...Ha már nem tudok rendesen mondatot írni...

Keress olyan témát ami mindkettőtöket érdekel.

2018. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 van kozos temank, de arrol mar sokat beszeltunk ugyanis van egy kozos erdeklodesi korunk
2018. jún. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!