Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedjek fel egy buszsofőrt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy buszsofőrt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki buszsoforkent dolgozik kb minden nap vele megyek haza, par hónapja felfigyeltem arra hogy nekem mindig máshogy köszön mint másnak sokkal aranyosabb mindig mosolyog, az utcán is köszön meg integet. Teljesen odavagyok erte. A buszon is szoktunk szemezni egymással. Én 18/L o 28/F

2018. jún. 19. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neki. Téged nez az út helyett... Viszont a kérdésed hogy szedd föl, mondd neki hogy mennyire oda vagy akkor érte amikor csavarja az Ikarus kormányát
2018. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Odaállsz a sofőrülés mellé és egy élesebb kanyarban, amikor elegánsan driftel a csuklóssal, mintegy "véletlenül" egyensúlyodat veszted és az ölébe zuhansz. Nincs is ennél romantikusabb.
2018. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne tereld el vezetéskor a figyelmét. Egy A/4-es borítékban papíron írjál neki magadról; és a telefonszámodat is e-mailedet is írd oda esetleg.
2018. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem Ikarus busszal jár és nem csuklóssal...annál sokkal jobb busszal visz haza
2018. jún. 20. 05:47
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: én nem kozelezem ot arra hogy ut közben engem nézzem...
2018. jún. 20. 05:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz tole akarmit. Mikor megy a busz vagy valamit ami a jarattaval vagy akarmi ilyesmivel kapcsolatos. Probalj vele beszelgetest kezdemenyezni. Ulj az elso ulesre a kozelebe es mosolyogj ra mindig. Az bevalik.:)
2018. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Apukám is busz sofőr en is annak készülök, hallottam hírét h a buszosok nagy nő csabaszok és teleg na minél előbb Volán mögé ülök 😁😁
2018. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hat utolsó az a baj ha te is annyira szörnyű vagy mint az írásod akkor hozzad meg egy banyarem se szólna nemhogy valami jo csaj...
2018. jún. 22. 05:52
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Jót röhögtem a válaszaitokon srácok, köszi, hogy feldobtátok a reggelem 😆 pacsi
2018. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
En meg nagyon remelem h előbb vagy utóbb elkap az egyik utas mer zavarod sofőrt és jól ki pofoz huje cafka!
2018. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!