Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzó aranyos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzó aranyos?

Figyelt kérdés

Jövőhéten teszik fel és félek mert van egy fiú akivel mostanában sétálgatunk és szeretnénk többet majd egymástól, de félek hogy meglátja

majd a fogszabim és nem tetszem/tetszik majd neki. Lehet fogszabályzóval csókolózni? Fiúk nektek mi a véleményetek a fogszabis lányokról?



2018. jún. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon de nagyon cuki! Szerintem mindenkin jól áll, azon kívül hogy cuki azt tükrözi hogy adsz magadra és szépek lesznek a fogaid! :)
2018. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én imádom csajokon, de én mondjuk perverz vagyok.
2018. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
szerintem se nem negatív, se nem pozitív
2018. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet fogszabályzóval csókolózni, hisz nem a fogával csókolózol, egyáltalán nem tűnik fel:)
2018. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Számomra is mindegy, hogy van, vagy nincs, csókolózás közben abszolút nem érezni! Mintha ott se lenne.
2018. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!