Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg h van egy csaj 16éves(én is 16vagyok) és ő kint van külföldön július 20-ig. 1 hete beszélgetünk neten, nem találkoztunk még, szerintem bejövök én is neki. Mikor hívjam el randizni?

2018. jún. 29. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor hazaér, kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve találkozni veled, hogy melyik az a hely, ahova szívesen elmennd veled kettesben. Erre ő válaszol. Aztán te felajánlasz egy időpontot.

Így:

-Lenne kedved találkozni személyesen?

-"Igen".

-Milyen helyek vonzanak? Van olyan ahova szívesen elmennél?

-XY

-juli 21 jó?

-Igen.

.............................................

Ilyesmik.

2018. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne eroltesd mert elriasztod. 1 hét beszélgetés után ha elmegy akkor hat nem tom milyen lány lehet
2018. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is rá ér még várnod ezzel,ha tetszik egy hónap után is fog és akkor már beért egy tali,hagyd élvezni hogy itthon,család stb,de szerintem legyél spontán,a közhelyes cuccok már kimentek a divatból az egyszerű de nagyszerű az igazi
2018. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal “lerohanni” a lányt.

Győződj meg arról hogy kölcsönös-e a vonzalom... mert lehet csak barátként tekint rád.


Az én esetemben a sráccal 3-4 hét után beszéltük meg hogy találkozzunk. (Igaz, közben mindkettőnknek közbejött valami és ezt a talit le kellett mondani) de jövő héten találkozunk :) ez már 4-5 hét körül van🤔

És én még mindig nem tudom, hogy tetszik-e a srác... aranyos, kedvelem, de majd csak élőben derül ki, hogy van-e esélye “többre”


Szóval ne siesd el a dolgot! Beszélgessetek, flörtöljetek, ismerjétek meg egymást :)


És inkább júli 24 körül kérdezd meg a randit... ne egyből akkor, amikor hazajön :)


Sok sikert!

18L

2018. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi eddigi válaszokat, azt mondta h kedvel de júni közepén lett vége egy 11hónapos kapcsolatának és azt mondta h nem áll még készen új kapcsolatra. Most mi a teendő meddig várjak?:D
2018. júl. 1. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem áll készen egy kapcsolatra akkor ne nyomulj rá... éreztesd vele hogy te ott vagy neki de ne nyomulj, abból nem lenne semmi jó
2018. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is nyomulok még, de mennyi időbe telhet neki elfelejteni? Azt mondta reméli gyorsan átlép rajta.
2018. júl. 1. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Személytől függ. Valakinek 1 hét míg másnak fél év.
2018. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!