Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok kezdeményezhetnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kezdeményezhetnek? Milyen helyzetben "rendben", milyen helyzetben "kínos"?

Figyelt kérdés

Felvázolok több helyzetet, próbálok elég sokat, de ti is írhattok nyugodtan.


1, ismeretlenek, pl egy bárban megpillantják egymást és a nő/lány kezdeményez beszélgetést, ő megy hozzá oda


2, ismerik egymást, de csak párszor beszéltek, egyikük se "jelzett" igazán, de a lány elhívja valahova


3, ismerik egymást, a férfi/fiú küldött jeleket, de félénk(nek tűnik) ezért a hölgy elhívja valahova


4, ismerik egymást, régebben a fiú próbálkozott de akkor a lányt nem érdekelte később elhívta valahova, mert változott a véleménye róla/jobban megismerte


5, barátok és a lány randira hívja a fiút


Mikor jó ha egy lány kezdeményez? Vagy az soha nem jó? Ha igen, miért? Mikor lesz nyomulós valaki? Honnan lehet tudni, hogy valaki félénk vagy szimplán nem tetszik neki a lány?



2018. júl. 30. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor rendben van, semmikor sem kínos. Sose értettem, hogy képesek emberek kihagyni lehetőségeket amik lehet hogy életük legjobb lehetősége lenne csak azért mert jajj ő lány nehogy már hozzászóljon bárkihez is.
2018. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a fiú fél a visszautasítástól, ezért nem igazán mutatja ki a jeleket, vagy lehet a lány nem veszi észre. Ha nem tetszik neki a lány, akkor úgy is mondja vagy kimutatja. Hatalmas baromságnak tartom azt, hogy csak a fiú kezdeményezhet. Lehet, hogy a fiú nem veszi észre a lány jeleit(az én esetemben is így volt) ezért én konkrétan megmondtam Neki, hogy bejön nekem. :))


17/L

2018. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!