Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miket csináljak hogy közeledje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csináljak hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Pénteken egy 16éves csajjal fürdőbe megyek randizni, kesobb este pedig setalni. 3 napja ismerjük egymást online,de nagyon jól elvagyunk egész nap beszélünk, randira majdnem h ő hívott el engem,mondta h nagyon várja már. Hogyan kéne közelednem hozzá a fürdőben,illetve első csókot ajánlotok-e estére?

16F


2018. aug. 7. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
3 napos ismerettség után én nem mennék csak úgy el valakivel randizni az internetről, de ahogy érzed. Majd úgyis kiderül hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak élőben és minden fog jönni magatól. Csókot én abszolút korainak tartom bár lehet én vagyok a konzervatív xD Csak ne görcsölj rá, ez a lényeg. Sok sikert azért!
2018. aug. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fürdőben a közelében tartózkodsz, de NEM RAGADSZ!

Fürdő után valami cukrászda, ahol nyugodtan lehet beszélgetni.

Randi után hazakiséred, elváláskor ESETLEG egy PUSZI.

Csókkal ha kisérletezel, azt hiheti, könnyen kaphatónak tartod.

Ne feledd ott és akkor a következő randi helyét és idejét megbeszélni!

Nem másnap, írásban, mert akkor nem látod testbeszédét!

2018. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel.3 nap után randi,online ismerkedés majdnem ő hívott el téged..Szerintem itt valami nem stimmel..Túl könnyű eset..A nők olyanok hogy direk húzzák az időt,azt akarják hogy a pasi sokáig udvaroljon neki,ismerkedjenek..elvárják hogy megdolgozz értük,nem adják meg magukat olyan könnyen..De lehet hogy ez csak nálam volt hogy nem találkoztam egy könnyű nőcskével..Nembaj..azért Good Luck.Spoiler:szerválj be egy óvszert..Kitudja hogy mi fog történni a fürdöben vagy az északai romantikus sétában.
2018. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csókot érezni fogod h mikor csináld én a sétálásnál megállítanám magamhoz húznám mélyen a szemébe néznék és megcsókolnám.ha bejössz neki akkor úgy is hadja majdmagát!!De úgy is látni fogod ha nem tetszik úgy se fogod megcsókolni Sok sikert és írd meg mi lett :D
2018. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!