Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni hogy ne fogyjon el a téma?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel rengeteget beszélek, chatelünk is, kamerán keresztül is beszélünk, találkozgatunk is (3-4 órát szoktunk együtt tölteni). Szóval tényleg rengeteget beszélünk. Sokszor van olyan hogy órákon keresztül beszélünk és elkezdek izzadni, ideges lenni mert néha úgy jön hogy már nem tudok mit mondani, de mégis valahogy sikerül fenntartani a beszélgetést. De mit lehetne tenni hogy ez nehogy véletlen előforduljon? Nem jó így izgulni folyton hogy "jajj mit mondjak hirtelen" Nem az, hogy nincs téma, hanem vannak pillanatok mikor úgy semmi sem jut eszembe. Ez nagyon kínos érzés. Ezt szeretném valahogy megoldani, de nem tudom hogy.
2018. aug. 9. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Van pár profi módszer arra, hogy hogy ne fogyj ki soha:


A.)


Ha mondasz vagy hallasz egy mondatot, amiből tetszőlegesen ragadj ki egy szót. Ebből a szóból aztán további témát lehet generálni.


Pl. :


- jó volt a reggelem


Itt kiragadhatod azt, hogy "volt" vagy "jo" és ezekből indulhatsz tovább.


Most válasszuk azt, hogy "jó "

+ én is tök jó reggelit ettem

Innen tovább tudsz menni arra hogy "evés"


+ na és neked mi a kedvenc ételed?


Vagy vedd azt hogy "én" :

+ én nem szoktam reggelizni.


Bumm ott is van millió téma. Remélem érthetően magyaráztam.


B.)


Nézz körbe az utcán és kezdj el arról beszélni amit meglátsz. Mondjuk meglátod a Decathlont és beszélhetsz róla, hogy tök jó sportcuccokat vettél ott és hogy azzal milyen szuper élményeket szereztél.

2018. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az A ötlet nagyon jó be is vetettem és tényleg sokat segít, de a B se rossz.. Köszönöm, király vagy:DD
2018. aug. 23. 04:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Mikor jól megfigyeled hogy mit mondd a másik és kiragadsz egy szót, tényleg bevállik
2018. aug. 23. 04:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!