Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már elég régóta beszélgettünk interneten és találkoztunk. Ő is és én is visszahúzódóbbak vagyunk. Nagyon gázra sikeredett a találka mert alig szóltunk egymáshoz csak vagy egymást vagy a földet bámultuk. Nagyon nincs önbizalmam és tudom hogy ő csalódott bennem és elrontottam mindent. A nagy baj benne az hogy én iszonyatosan beleszerettem, és erre az élő találkozás rengeteget rásegített. Nem kelett volna találkoznom vele mert így csak megutált. Ő azt mondta nem csalódott de biztos vagyok benne hogy csak azért mondja mert nem akar megbántani. Mitévő legyek? Nem vagyok neki elég jó, és inkább felvagdosom az ereimet, viccen kívül. Szeretném azt hinni hogy jó vagyok neki de tudom hogy egy hányadék undorító fiú vagyok. És erre már ő is biztosan rájött élőben. És csak sajnálni tudom szegényt hogy nem az vagyok mint amit várt.

2018. aug. 31. 02:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Lehet tényleg bejössz neki, ha meg nem? Lesz jobb is nála. Ne bántsad magad, szerintem semmi baj sincs veled.
2018. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb is van nála? Folyton mióta találkoztunk csak a hangját hallom a fejemben és az arcát látom és átélem újra és újra és újra.
2018. aug. 31. 02:32
 3/13 A kérdező kommentje:
És sírok hogy miért kell ilyen rondának lennem kívül belül
2018. aug. 31. 02:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Aterzem teso, csak en lekestem a kezdemenyezest.
2018. aug. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hívd el táncos randira. Írd meg neki simán, hogy nagyon nagy hatással volt rád, ezért zavarban voltál.


[link]

2018. aug. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte, az mindenkinek bejön, és akkor ő is őszinte lesz hozzád.
2018. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én az vagyok vele, teljesen
2018. szept. 1. 00:05
 8/13 anonim válasza:
Próbálj meg egy új találkozóra hívni. Ott akár elmondhatnád,hogy előzőleg zavarban voltál meg ilyesmi.
2018. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha megint zavarban lennék? Tudom ne görcsöljek rá meg stb de ezt künnyű mondani. Ha tudnátok tanácsot adni hogy ne legyek ideges az nagyon jó lenne
2018. szept. 1. 03:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán vállald be, hogy igen, olyan alkat vagy, aki zavarba tud jönni egy rá nagy hatással levő lánytól. Nem vagy egy csajozógép aki minden csajnál próbálkozik. Te őt különlegesnek érzed, egy olyan csajnál nem lennél zavart, akit nem éreznél ennyire különlegesnek, de olyanoknál nrm is próbálkozol, mert hülyíteni senkit nem akarsz.
2018. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!