Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esely ra hogy megtalaljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely ra hogy megtalaljam a lanyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A tegnapi nap folyaman a buszon lattam egy nagyon szep aranyos lanyt. (Most lattam eloszor mivel eddig mas busszal jartam) Pont szemkontaktusban voltunk, szemezgettunk is egymassal legalabb 10percig. Es ugyan annal a megállónál szálltunk le, de o a masik iranyba ment, en visszaneztem ra es o is ram mosolygott. Vissza alartam menni hozza hogy beszeljek vele meg hogy ellerjem a szamat de sajnos tul sokaig idoztem es mar nem lattam. Ma (szerdan) viszonylag koran vegeztem a suliban ezert ugyan azzal a busszal mentem haza(joval korabbi jarattal) es ott dekkoltam a megalloban hatha leszall. Viszont a busz csak fel orankent jar en pedig mint hulyegyerek hazamentem hogy ebedeljek, es igy egy jaratot lekestem es lehet hogy pont azon a buszon volt. De lehet hogy nem is itt lakik. Bar ez egy kertvarosi kornyek, tehat itt nincs semmk egyesulet ahova pl sportolni jarhatna. Meg nem is volt nala sporttaska, de meg tornazsak se, csak az iskolataska. Szerintetek van esely hogy megtalaljam? Es ha igen akkor hogy? Egyebkent 16 eves vagyok.

2018. szept. 5. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap menj ugyanazzal a busszal suliba és ha ott van beszélj vele.
2018. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de remélem megtalálod:)
2018. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálni?
2018. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöb utóbb fogod még látni szerintem. Mosolyogj oda dicsérd meg valamiét. Beszélgessetek és ha úgy érzed kérd dl a számát.
2018. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!