Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pasiknak bejön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak bejön?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem a külső számít,de hiszek abban a mondásban hogy a külső megfog a belső megtart..ezért kíváncsi kennék rá higy ti mit gondoltok. A barátnőim mindig nagyon szépnek tartottak,de a fiúk sosem ugy néztem rám mint egy nagyon jó csak hanem mindig a barátjuk vagyunk hasonlók. Külső: 175cm vagyok és elég sportos mert díjugratok,illetve kondizom,félhosszú fekete hullámos hajam van,mivel félvér vagyok ezért természetes telt ajkaim vannak,szemem barna. Belső:komoly és egyben nagyon humoros is vagyok,türelmetlen,és nem nevezném magamat butácskának. Érdekelne higy miért van az higy a fiúk csak haverként tekintenek rám?

2018. okt. 28. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

egy cigány barátom válaszát tudom mondani...

a félvérekbe az a rossz, hogy a magyarok szemébe cigány, a cigány szemébe magyar, ezért nincs igazi helye


lesz olyan pasi akinek be fogsz jönni és aki szívesen össze jönne veled, a külső amit így leírtál oké és a belső is :) semmi baj nincs ezekkel, amúgy lehet az is, hogy nem adsz pozitív megerősítést a fiuknak

2018. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
😅😅nem cigány vagyok féli,apukám Afrikai
2018. okt. 28. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
hát nekem biztos nem jönne be. fujj
2018. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Az csak egy dolog, hogy apád afrikai. Attól még cigánynak nézünk ki mi félvérek, és csak ez a lényeg sajnos. :(
2018. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor még menekültnek is nézhetnek, meg az lehet pár cigánynak is sok már


de nyugi, fogsz találni magadnak valakit :)

2018. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha jó csaj vagy bejönnél, tetszenek a félvérek, meg a négerekből is tetszenek páran akiket látok, kb. ugyanolyan arányban vannak köztük is jó nők. Kár, hogy én nem vagyok jó csávó :D
2018. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom érdekes a feltevés,hogy sokan közületek cigánynak gondoltal a leírás alapján..sose néztek az emberek igazándiból cigánynak és migrásnak sem mivel apukám is Észak-Afrikai tehát a bőröm szine ugyan olyan mint a magyaroknak..de biztos azért köszönöm a gyors válaszokat
2018. okt. 28. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod nem akarok tolakodni, de nekem szoktak tetszeni a hasonló lányok. Ha gondolod beszélgethetünk :D
2018. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor arab beütésed van? Mert észak-afrikában olyanok laknak.
2018. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szépen eltértünk a témától..😂
2018. okt. 28. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!