Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ideje elhívnom randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje elhívnom randizni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal személyesen egy eseményen. Jól elbeszélgettünk, aztán a beszélgetéseket folytattuk facebookon is. Kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk. Sajnos nem tudom, hogy hol tartunk és hogy ideje-e elhívnom valahova. Félek is, mert semmi célzást sem adott még arra, hogy találkozni szeretne, viszont szerintem jó lenne tudni, hogy hol tartunk? Szerintetek beszélgessünk még kicsit (1 hete beszélünk kb.), vagy ideje eldönteni, hogy mi lesz?


Köszi.


2018. nov. 25. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el.
2018. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elhívod. Két esélyes, vagy elmegy, vagy nem. Semmit nem vesztesz, csak egy lányt, ha nemet mond. Majd idővel lesz másik. De legyünk csak pozitívak először. :D


Sok sikert!

2018. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!