Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 2017 szeptemberében ismertem meg..nekem nagyon nagyon bejön.. Kb április-május óta beszéltünk napi szinten, majd augusztusban találkoztunk. Elég rosszul sikerült részemről, mert előtte összevesztem egy barátnőmmel és hát nem volt igazán jó kedvem. De ő nagyon aranyos volt, csak még inkább megszerettem. De azóta alig beszéltünk sajna, annál a találkozásnál mindent elrontottam.. pedig aranyosnak, cukinak és szépnek tart.. viszont szeretnék még egy esélyt, mert nem tudom elfelejteni.. ti adnátok? (A fiú eléggé nagy nőcsábász sajna az a baj😂)

17/l, ö is 17



2018. dec. 7. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben nem röhögnék, hogy falja a lányokat. Ez neked rossz lesz, ha megcsal. De nevess csak, a te dolgod. Gyerekek vagytok még nagyon...
2018. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Neked a nőcsábász srácok jönnek be? Ha nem változik az értékrended akkor elég rossz felnőttkorod lesz.
2018. dec. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, és a nőcsábász tényleg nem a legmegfelelőbb szó rá.. igazából csak annyi hogy elég sokan jönnek be neki, udvarolgat mindegyiknek. De aztán ha összejön valakivel már nem ír a többinek, nem találkozik velük.. (tapasztalatból tudom..)
2018. dec. 7. 09:06
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es: nem azok jönnek be. Nincs olyan hogy egy adott típusú fiú tetszik. Sőt, még egy ilyen fiú sem tetszett, ő az első. De ha valaki megtetszik hát megtetszik, nem tudom sajnos agyban eldönteni hogy márpedig nem.
2018. dec. 7. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!