Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18F Ha történetesen interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18F Ha történetesen interneten szeretnék ismerkedni Milyen oldalakon ajánlott? Badoo? Tinder? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Ki mit tudna javasolni? Már fèl év Túl vagyok egy közel másfél èves kapcsolaton és mostanában eléggé egyedül érzem magam,azóta volt 5 randim,próbálkozásokmind élőben mind online de senkiben nem találtam meg azt amit keresek.Bár tudom az internet és főleg ezek az oldalak nem a legjobb lehetőségek😂 de èrdekelnének a tapasztalatok. mindenesetre nagyok az igényeim, én tényleg olyan partnert keresnék aki hozzám is illik,komolyan akar ismerkedni (fontos mert az egyoldalú beszélgetésektől kiráz a hideg), és komoly kapcsolatot szeretne,vannak tervei, nyitott az új dolgokra,legyen stílusa és persze legyen szép is 😀 Ha esetleg randira hívnám ne az legyen minden második dolga hogy a telefonját nézegeti😅 Bár ahogy észrevettem Bp-n és közelében nehéz ilyen típust találni,főleg nem online😬 előre is köszönöm a válaszokat,Írhattok privátba is!

2018. dec. 9. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten komoly kapcsolatra kialakított tàrskeresők, neten utána tudsz nézni.
2018. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmilyet, egyik sem jó.

Szerezz barátokat, és rajtuk keresztül ismerj meg új embereket.

Légy nyitott, járj nyitott szemmel, és mosolyogj sokat.

Ennyi elég, a többi jön magától.

Meg fejleszd magadat minden téren, légy jobb.

2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Habár sokaknak van rossz véleményük Tinderről, nekem negatív tapasztalatom nem volt egyik ismerkedés során sem. Havert is szereztem és a jelenlegi párommal is 2 évvel ezelőtt ennek köszönhetően jöttünk össze.

Ahogy előttem is írták, légy nyitott, add meg a lehetőséget az ismerkedésre több helyen és nézd meg jól, kivel állsz szóba. Hajrá :)

2021. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!