Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne őt elhívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne őt elhívni randizni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel kapcsolatban egy időben nagyon tanácstalan, ezért tanácsot kértem egy másik lánytól, aki sokat segített, jól esett vele beszélgetni.


Az első lánnyal végül nem jöttek össze a dolgok, de ezzel a lánnyal még tovább beszélgettünk, személyesen is, egyszer írta, hogy egyre kevesebbszer találkozik ilyen rendes fiúkkal, mint én


Aztán egyik beszélgetésünk tetőpontján már nem írt vissza, ez kb. egy hete lehetett, utána én sem írtam, kivéve karácsonykor.


Kezd bejönni a lány és szívesen elhívnám január első napjaiban. Az esetleges visszautasítástól nem félek, csak annyi, hogy mindhárman( 2 lány meg én) osztálytársak vagyunk és nem akarok hülyét csinálni magamból, hogy mindenkinél bepróbálkozok.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

17/F


2018. dec. 29. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2018. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd el, igazából nagyot nem veszthetsz, ahogy levettem a szavaidból nem vagytok barátok, inkább csak ismerősi szinten vagytok, dumáltok.
2018. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünl. Kicsi eséllyel sül ki belőle jó, nagy eséllyel meg ultra kínos az egész...
2018. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megpróbálhatod
2018. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas ötlet
2018. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszer élünk, mit veszíthetsz? Próba cseresznye, haver
2018. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos én randiztam egyszer egy osztálytársammal. Végül nem úgy sült el az egész, de nagyon jó barátok lettünk. És semmi kínos nem volt köztünk, vagy az osztályban.
2018. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!