Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak chatelni akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak chatelni akar?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja lesz,hogy beszelgetunk.Nem ertem es nem tudom mit akarhat tolem.Baratkozik?😂volt egy buli ahol osszefutottunk de azon kivul nem kerdezi meg hogy talalkoznek-e vele.Igazabol mit akarhat? Egyebkent azt latom,hogy lanyokat követget be instan össze-vissza, es eddig csak olyan fiukkal talalkoztam akik mindig atvertek es inkabb szeretnem tudni,hogy most hagyjam abba a beszelgetest vele vagy kerdezzek ra.
2019. febr. 25. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszik kérdezt rá , hogy most akkor mi a szitu. Ha akar többet akkor úgy is mondja , ha nem akkor valami ürüggyel , pl. " én is csak barátként tekintek rád , csak már cseszegettek a barátnőim ,hogy tuti többet akarsz , stb" . Ha kapcsolatot akar , akkor jó kibontakozási lehetőséget fog látni abban ,hogy rákérdeztél arra ,hogy mizu van. Sok sikert. ^_^
2019. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocs, de egy olyan szeremcsétlenre aki 1 honap alatt nem hívott el randizni, csak chatelget, nem pazarolnek időt. Persze lehet csak unatkozik, es szeret veled chatelni, nem vagy esete. De én ha bejön egy lány, ráírok, mindegy h nem ismerem, akkor is már másnap felhozom a randit ha bejön
2019. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!