Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova tűnt a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnt a fiú?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettünk,pár nap múlva pedig írt nekem,hogy hogy vagyok,én arra válaszoltam neki és visszakédeztem de ezt négy napja nem nyitja meg.Mi történhetett?Ha esetleg nem látta az üzenetet,milyen vicces dolgot írhatnék neki,hogy új értesítést kapjon és ne tűnjön kétségbeesettnek?

2019. jún. 4. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki egy vicces képet vagy videót :)
2019. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira még nem ismerjük egymást,nemrég kezdtünk el beszélgetni:)
2019. jún. 4. 15:56
 3/13 A kérdező kommentje:
16:47-es!Ment a piros kéz,kíváncsi vagyok a te hozzátartozóid halálával is viccelődni fognak-e.
2019. jún. 4. 16:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak ment a zöld kéz,de ha még csak az ismerkedésnél tartunk akkor mit írhatnék neki?
2019. jún. 4. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A vicces kép Szerintem akkor is jó ha csak az ismerkedésnél tartotok.
2019. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó üzenet amit írtam neki,az,hogy ,,Szia jól :) Te?”

Mármint ezt a ,,Hogy vagy?”-ra írtam neki,és ezt nem nyitja meg napok óta,erre valami jó ötlet?Mert ha erre küldenék neki egy vicces képet az egy kicsit furcsa lenne szerintem vagy nem is tudom:D

2019. jún. 4. 17:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Áhh hányszor volt velem ilyen... Meg én is volt hogy nem írtam vissza mert szimplán nem volt kedvem, vagy át gondoltam hogy jöjjek be neki :D, ha azóta sokan írtak neki nem biztos hogy látja hogy te is írtál. Írj rá bármivel szerintem, ha ő kérdezte meg először hogy hogy vagy, akkor valószínűleg akart veled beszélgetni.
2019. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
2019. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
19:44-es ezzel most megnyugtattál!Akkor megvárom,amíg elérhető lesz és írok neki,hogy mindneképpen lássa,hogy írtam:D Köszi!!
2019. jún. 4. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni nem tőmondatokban kell... ne legyél te is olyan lány akinek csak ennyire futja. Válaszolj neki kedvesen és fektess, például:


"hááát nem történt ma semmi különös, de legalább szépen sütött a nap úgyhogy elvittem az arábiai óriásmoszkítómat sétálni. Sose gondoltam volna hogy gyorsabban tud futni mint egy leveli béka de pont ez történt... mosolygósfej"


Erre biztos tud valamit reagálni vagy legalább nevet rajta, stb.

2019. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!