Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a szemüveges, fogszabályzós, színes hajú lányokról? 😁 (16/L)

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 23:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%
Bejönnek. :D
2019. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
aranyosak
2019. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 $$$$$ ***** válasza:
87%

A szemüveg meg a fogszabi mindegy(én is szemüveges vagyok). Bár a fogszabi is van akinek jól áll😊. És akkor kifejezetten tetszik. De amugy nem fontos hogy van vagy nincs. De a színes haj viszont a gyengém. Nagyon tetszenek a színes haju lányok(tetkók meg PC-k is) 😍. Milyen színü a hajad ? 😃

18/F

2019. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire színes?
2019. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez 3 általános külső tulajdonság, ami mind valtoztatható.


Fogszabályzó lekerül, haj bármilyen lehet, szemüveg- kontaklencse


Szóval ez a kérdés full semmi. Max fotóval lehetne véleményt mondani, de akkor is ezeket bármikor megváltoztathatod.

2019. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Tetszenek
2019. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Szemüveggel nincs baj, nekem is van. Fogszabályzó szerintem elég cuki. A szînes hajért meg döglök, főleg ha kék az a szín :D
2019. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Már bocsánat, DE HONNAN A BÚBÁNATBÓL TUDJUNK ERRŐL BÁRMIT IS MONDANI????

Nem láttuk az arcod, azt se tudjuk illenek-e ezek hozzad, SEMMIT sem tudunk. Az összkép a lényeg fogjátok már fel.

De legyünk őszinték. Ezt tudja jól a kedves Kérdező is, csak egy kis önbizalomdózist kért az internettől, és meg is kapta.

2019. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Beteg.Feltünési viszketegsége van,aki azt hiszi hogy majd így kelendőbb lessz...Igaz,de csak a bolondok körében
2019. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

A barna, fekete, sárgás(szőke) is egy szín, nem?

Vagy lemaradtam valamiről?

2019. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!