Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy csak nem illunk ossze?

Figyelt kérdés
Egy hete ismertem meg egy sracot. Igazabol nem igazan tudunk mirol beszelgetni mert a beszelegtesek fele ugy zajlik, hogy o beszel en pedig hallgatom. Sose tud csnedbe lenni es altalaban nem is erdekel az, amit mond. Viszont amikor megcsokol erzek valamit. Valami szikrat koztunk. De szerintem ez csak a testi vagy. O persze mondja hogy nem, hogy o kedvel es igy elfogad hogy ilyen csendes vagyok. Akikkel egyutt elek azokkal ugye tobbet beszelek igy csaladon belul. Meg van azon kivul meg egy ket olyan ember. Csak rajta azt erzem hogy azert beszel hogy ne legyen kinos. Hiaba mondja hogy nem zavarja tudom h nem birna sokaig beszed neluk. Vannak emberek, akikkel el tudok tok jol beszelgetni, akiknel meg a csend se kinos. De nala..:D erolteti a dolgokat, meg tenyleh igazabol annyibol áll a nao hogy találkozunk kicsit beszelgetunk, foleg o. A tobbi meg vegig csokolozas. Mit gondoltok, vessek veget neki?eddig az egy het alatt nem mentunk sehova, kozos elmenyeink se nagyon vannak. Csak arrol tud beszélni folyamatosan ami mar elmult. En pedig nagyob szeretek a jelennek elni.
2019. júl. 23. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy fogsz olyan embert találni, akivel csak úgy pörögni fog a beszélgetés. Hagyd őt a fenébe.
2019. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert 1 hete ismeritek egymást és nem tudott kialakulni köztetek semmi. Elég egyértelmű hogy nem illetek össze, ne húzd tovább mikor ilyenek vannak a fejedben.


A jövőben szánj kicsit több időt a megismerésre és ne ugorj fejest egyből a kapcsolatba.

2019. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!