Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A két lépés távolság című...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két lépés távolság című film végén Will meghal?

Figyelt kérdés
Nem igazán volt nekem érthető hogy a végén az elbúcsuzást követően Will meghalt vagy csak áthelyezték egy másik kórházba?

2019. júl. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő nem kapott új tüdőt amivel hosszútávon tudna élni, igen, arra lehet következtetni, hogy meghal:(

Gyönyörű egy film, a moziban bőgtünk rá nagyon barátnőmmel:(

2019. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áthelyezték egy másik kórházba, és ott halt meg valószínűleg.
2019. júl. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit megsúgok, hogy a könyv legvégén van egy pici időugrás. De valójában abból sem derül ki semmi egyértelműen. Így feltételezhető, hogy sajnos valóban meghal majd valahol. :-(

S ugyan jelen esetben remekel a film is, de egyébként nagyon ajánlom a könyvet is. 2 erős momentum kimaradt a flmből, amihez nekem utólag a könyv még durván hozzátett.

2019. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A végén mind ketten meghalnak mert a lány csak plusz 5 évet kap és a fiú meg majdnem a befejezés után rögtön
2020. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3

Kifejtenéd, hogy melyik két momentumra gondolsz? Én sajnos nem olvastam a könyvet. :(

2021. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!