Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi segítene a továbblépésbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segítene a továbblépésbe?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy 1,5 éves kapcsolatomnak. Első szerelem. Úgy érzem belepusztulok. De ő azokkal van akik miatt szakítottunk. Neki nem fáj. De én minden nap egyre jobban belehalok. Csak sírok.Mi segítene? Már úgy érzem élni se lenne értelme. Nincs senki aki szeretne és akinek fontos lennék

2019. aug. 7. 02:14
 1/8 anonim válasza:
Akarsz rola beszelni?
2019. aug. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Írhatsz, ha szeretnél
2019. aug. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég szakítottam, nekem annyira nem fáj, mint a srácnak. De ha egyedül maradok, elgondolkozok, nem volt e ez hiba. Le kell foglalnod magad, tényleg, ez óriási segítség magadnak! Ezt máshogy nem lehet orvosolni, ha pl mással vigasztalnád magad, az a legrosszabb. Barátok,barátnők, programok, stb. Tudom, hogy nehèz, és sok erőt kívánok ehhez!
2019. aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csicuki ***** válasza:
100%
Ez egyfajta gyász folyamat tehát természetes hogy így érzel. Beszélgess és az idő is segít ezen.
2019. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan éreztem magam mint te most, mikor az 1 éves kapcsolatomnak vége lett. Teljesen normális hogy így érzel, elvesztettél valakit, aki fontos neked. Az idő és a barátok lesznek akik tényleg segíteni fognak neked, és egyre jobb lesz. Hallgass zenét, sportolj, legyél emberek között, mást nem nagyon tudsz tenni. Beszélj az érzéseidről másoknak, úgy könnyebb lesz elengedni. Tudom hogy nehéz, kitartást :(
2019. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Gondolkodj,ki lesz a következő párod.

Gondolkodj azon,hogy kivel jönnél össze stb .

2019. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, lány vagy vagy fiú? Sok megoldás van csak nem legális ><
2019. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Lány vagyok.

2019. aug. 8. 00:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!