Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimis fiúk! Ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis fiúk! Ha egy lánynak szép arca van, és megfog a személyisége, de kicsi a melle, van egy kis hasa, és a feneke kicsit lapos, de van rajta mit fogni, akkor lenne nálatok esélye?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nálam igen, de ez ízlés függő. Lehet aki neked tetszik, annak nem jön be.
2019. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nos, a kevés önbizalma jobban zavarna...
2019. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálam lenne esélye, de belülről is szívesen megismerném
2019. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálam az arc a legfontosabb külsőre... Ha helyes/szép arca van, a többi csak ráadás😉
2019. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha lapos akkor mit lehet rajta fogni?


Ha nincs mell és has nem érdekel, de ha fenék nincs az már zavar


Pontozhattok le

2019. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyénfüggő teljes mértékben. Hiába írod,le hogy hogy nézel ki. Lesz aki azt mondja,hogy bocs de én a teltebb lányokat szeretem, vagy meleg vagy igen tényleg tetszel neki, de hogy te ezt leírtad akkkor te biztos, hogy önbizalom hiányos vagy. Amilyen én is vagyok. A haverom pl imádja ha egy lámy önbizalom hinyos. Szóval egyénfüggő tényleg. Fel a fejjel!
2019. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez az ideálom
2019. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!