Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Mit lehet tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem! Mindig van egy hullámvölgy a lányoknál ami után kb semmibe vesznek! Elötte jaj de jó volt velem meg tök rendes vagyok stb! Tényleg mindig a lányok kedvébe jártam, de van egy ilyen hullámvölgy és utána mintha egy szemét lettem volna úgy beszélnek velem és úgy is bánnak velem! Pedig én mindig őszinte voltam és odafigyeltem a bajaikra! Nem akarom magamat sajnáltatni, de ezt nem tudom megérteni, én vágyok a szeretetre és mindent megadok a másik félnek erre kB egy szemét alak vagyok a szemükbe egy idő után! 22 éves vagyok és eddig 8 barátnőmből 4 ilyen lány volt, az utóbbi 4...és kicsit megcsömörlöttem, hogy talán én csinálok valamit rosszul, talán túl oda adó vagyok, vagy túl segítőkész, de én ilyen vagyok, igaz elég jó kondiba vagyok, de vajszivű vagyok... Mit lehet ilyenkor tenni.KB félek attól, hogy megint csak kihasználnak...

2019. aug. 12. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, túl odaadó vagy, konkrétan kéred hogy használjanak ki és bánjanak úgy veled, mint egy rakás szeméttel, mert nem tudsz nemet mondani.


Az egyensúlyra rá kell érezned és nem lesz gond, figyeld a saját igényeidet is, nem kell mást mindig magad elé helyezni. Akkor van értelme ha mindkét fél ugyanannyit ad bele a kapcsolatba, ha az egyik fél elbillen, akkor onnantól általában kampec.

2019. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!