Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem egyik barátjával?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem egyik barátjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok.

2 hónapja lett vége az 1 évig tartó kapcsolatomnak, a fiú egy idő után úgy beszélt velem mint egy kutyával, megtiltotta, hogy ki fessem a körmöm stb...úgy gondolom érthető a szakítás oka. Tipikus lelki zsaroló.

Közben az egyik osztálytársa akivel jóba van, sok tanácsot adott nekem, sokat beszéltem vele erről, sokat sírtam és kiakadtam neki ezzel a témával kapcs.

Közben neki is volt barátnője, de szakítottak ők is. Mi egy “4es” voltunk , ő, én, az exem és az ő exe. Egyszer kétszer voltunk is “duplarandin”.

Aztán most vissza hallottam, hogy eléggé bejövök neki, igazából ő is nekem..

csak visszatartja az, hogy jóba van az exemmel. De tipikus olyan barátság van közöttük, hogy csak suliba beszelnek, azon kívül nem. Aztán fél hogy megharagudna rà, ha bepróbálkona nálam.

Mi a véleményetek erről? Működhetne ez? Adott két páros akik szakítanak, és a két fél megtetszik egymásnak...plusz ey baráti társaságban vagyunk, ha szakítanánk, az gázos lenne..de nagyon tetszik nekem.. sok visszahúzó erő van ebben, félek, hogy ez hátráltatni fogja az egészet és nem lesz belőle semmi.

Nagyon odáig vagyok érte.

Mit gondoltok?


2019. aug. 13. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell neked a pasi? Odavagy érte? Ő is érted? Akkor mégis miért érdekel téged más véleménye?

A te exed is lehet, hogy összejön valaki mással, aki éppen abból a társaságból való.

Nem szabad elszalasztani ilyen dolgokat az életben, ha most sem tudsz függetlenedni mások véleményétől, később még nehezebb lesz.

Hajrá!

19/L

2019. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönösen tetszetek egymásnak akkor ez ne akadályozzon meg. Az exed meg amúgy is elég bunkó lehet.

Hajrá nektek, legyél boldog kapcsolatban végre :)

2019. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!