Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk mennyi ideig tudnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyi ideig tudnak belebolondulni egy lányba? 16L

Figyelt kérdés
Én 2.5évig oda voltam egy srácért.. fiúknál lehetséges ilyen hosszú idő?
2019. aug. 31. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a másik kérdést is te írtad ki :D

Szerintem igen, ha valaki elfogadna és szeretne engem, akkor az nem csak 2.5 év lenne, az túl kevés. Én egy valakit választanék, de azt egy életre, csak hát sajnos senki nem fogad el, szórakoznak, tiltanak egy egész éjjeles beszélgetés után.. Szóval ja. Hidd el vannnak olyan fiúk akik hűségesen szeretnének, de mivel minket a kutya sem vesz észre ezért a többség vagy megváltozik, vagy egyedül marad ahogy én is, vagy tervezi az élete végét, ahogy én is. A mai lányoknak se arra van szüksége már amire régen... (egy hűséges kapcsolatra)

18f

2019. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"fiúknál lehetséges ilyen hosszú idő?"

Sajnos igen :(

2019. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, hát 2-es, ha van aki viszonozza akkor nem sajnos, akkor nagyon jó lehet :) Bár nem hiszem hogy ezt én meg fogom tapasztalni..
2019. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 igen akkor nem sajnos csak az a baj senki se viszonozza xD
2019. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, ismerős.. Most is kiírtam egy kérdést, engem tiltanak azért is mert segíteni próbálok :D Nem hiszem el hogy ismerkedek, ha találok végre valakit aki elfogad, akkor tartom benne a lelket, beszélünk egy csomót, másnap reggelre meg le vagyok tiltva nekik.. Nem tudom mire jó hogy sokan a kis darabokat is tovább törik a "lelkembe"..

A lányoknak már nem arra a hűséges kitartó kapcsolatra van szükségük.. Igaz én személyesen nem megyek oda ismeretlen lányhoz, nem mernék, de ha te se öltözöl úgy mint egy utolsó beképzelt macsó kisherceg, akkor veled se csoda ha nem foglalkoznak.. Kár hogy 18 vagyok, és nem pár száz évvel ezelőtt születtem :(

2019. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az idő előrehaladtával egyre kevesebb...


Ha aznap nem történik csoda, másnap már nem érdekel.


Ha kolleg le vagy hasonló, akkor lehet hosszabb. 2 hét, pár hónap...


26/F

2019. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 nap nekem 😂
2019. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 5 évnél tartok eddig, szóval igen :)
2019. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is 2.5 éve vagyok belebolondulva egy lányba de igazából nulla esélyem😕
2019. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!