Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így is van esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is van esély hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány, ma csoportmunka volt, de hozzám nem nagyon szólt, csak a 3 barátnőjéhez. Szerintetek van még esély, hogy tetszem neki?(Fiú vagyok)

2019. szept. 6. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján semmit nem lehet mondani.

Bár az nem túl jó, hogy hozzád se szólt

2019. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég félénk sajna
2019. szept. 6. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor lehet, hogy pont azért nem szólt hozzád, mert elég félénk és bejössz neki. Én ismerek ilyet. Ha bejön neki egy fiú, akkor még ránézni is alig mer nem hogy beszélni vele. Szóval ha valóban félénkebb és mindenkihez beszélt csak hozzád nem, akkor valószínűleg bejössz neki.
2019. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nyílván barátnőivel könnyebben beszél.
2019. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért mondom, tök jó hogy mindenki kedves és pozitív válaszokat ad, de mégis a kérdés melyik részében van leírva bármi elősztori vagy jel arra hogy esetleg a lány részéről is fennállhat bármiféle vonzalom? Lehet azért nem szólt hozzád mert még barátként se tekint rád. Bármi lehet. Merj hozzászólni és pár beszélgetés után rájössz hogy esetleg lehet e a nem tudom honnan szedett elképzelésedből valami
2019. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!