Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be baratnomnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be baratnomnek, hogy 2 honapja kamutamadast szerveztem hogy megmenthessem es hos legyek a szemeben?

Figyelt kérdés
Tudom nagy g*ciseg volt,de szeretnem elmondani neki. Amugy a haveromat kertem meg hogy kessel tamadja meg a baratnomet mikor randiztunk. Sotetbe oltozott arcat kitakarta. Sikerult a balhe mikor ratamadott a baratnomre akkpr kozbejottem en es kamu utesekkel tavolitottam el. Azota istenkent kezelnek a csaladjanal. En meg egy utolso senkihazinak kepzelem magam. 18F 19L
2019. szept. 7. 17:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

hát ez retek jó :D :D

kussolj. különben utána vége mindennek.

feltéve ha nem kami. manapság már semmiben nem bízhat az ember

2019. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha véletlen addig tartana, hogy megházasodtok, akkor szerintem egy nászéjszakai veszekedést lehetne ebből kerekíteni :D
2019. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó!😂 Ne mondd el neki, mert nagy baj lesz belőle! Szakítás a minimum..gondolj bele..azóta rettegésben él, és ha kiderül, hogy mindez miattad...hát...
2019. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Idióta vagy!


A barátnőd és a családja meg...remélem ez jó lecke lesz nekik, hogy ne gyerekkel kezdjen a lány, hanem érett FÉRFI partnert keressen!

2019. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez szerintem kamu!!
2019. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora hülye vagy xddddddd én nem mondanám el neki a helyedben
2019. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt lett volna poén, ha a csaj szétüti a kamu támadót 😁
2019. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez valami "zs" kategóriás filmben volt, már nem emlékszem melyikben. Amúgy kamu.... és gyenge kamu.
2019. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Ekkora kamut. XD


18/L

2019. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu? Egy tervet megdumaltam a haverommal es ennyi. Ha olyat kerdeztem volna,hogy miert 23 cm a farkam akkor oke hogy kamu de ez...
2019. szept. 7. 20:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!