Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Cronical Riven Main nevű felhasználó kérdése:

Hogyan szedjem fel?

Sziasztok. Van egy lány aki tetszik nekem, a héten ültettek minket egymás mellé kémia órán. Elkezdtünk beszélgetni, és hosszura nyujtani a szemkontaktusokat.

Viccelődünk, poénkodunk egymással. Mit tegyek, hogy tetszek neki? Nem akarok egyből rárontani, mivel csak 2 napja beszélünk aktívabban, eddig semlegesek voltunk

Keress kérdéseket hasonló témákban: csaj, kiszemelt, tetszik

szept. 11. 22:59  Privát üzenet  

A válasz
Vicky1515 nevű felhasználó válasza:

Szia. Konkrétan azért, hogy tetszél neki, nem kell tenned semmit. A beszélgetés jó alap, ha eleget viccelődtök, poénkodtok egymással, kialakul a dolog magától. Elkezdhetsz tetszeni neki ennyitől is. Ha pedig mégsem érdeklődik irántad, az nem amiatt lesz, mert nem tettél meg valamit.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 11. 23:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szedjem fel?
PLS valaki segítsen! AZ osztályunkban van egy gyönyörű lány. Hogy szedjem fel? Ő szeret citerázni táncolni nagy instás ja meg BTS Én szeretem tankokat táncolni a focit háborús...
Hogyan szedjem fel?
Hogyan szedjem fel a lányt?
SOS! Hogy szedjem fel a lány osztálytársam?
Van egy csaj aki a szomszéduccában lakik, ő nem ismer engem de én ismerem őt. Hogy szedjem fel?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!