Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GyBlanka54 kérdése:

Honnan tudom, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályombanb aki a crush-om, de nemtom eldönteni, hogy szerete e vagy csak tetszik, volt neki egy barátnője egy másik osztályból, ami engem zavart, vmiért rosszul esett, de az érzéseim egy szociopatával megegyezőek, tehát nem olyan erősek. És csak mondom, hogy amikor beszélek vele, akkor nem beszélek ösdze vissza, vagy ilyenek, normálisan viselkedem, de van bennem egy kis izgatottság, meg órán is, hogy ha látom őt nézem, vagyis mindig ránézek.

2019. okt. 4. 13:11
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha jól gondolom, elég gyerekek vagytok még! Szerintem közöld vele mit érzel iránta, és megtudod, hogy ő mit gondol. A tiniszerelem általában nem túl tartós és bonyolult...
2019. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfogom mondani neki, majd, ha úgy érzem tényleg itt az idő, de azért köszi :3
2019. okt. 4. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
drága kenyér
2019. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
2019. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!