Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem két lányba kit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem két lányba kit válasszak?

Figyelt kérdés

Az első lányt még általánosban ismertem meg ő már az elejétől fogva mióta megpillantottam tetszett. Ahogy teltek az évek beszélgettem vele megismertem jobban és azt vettem észre, hogy a személyiségünk hasonló mégis vannak olyan dolgok amikben másak a nézeteink. Ennek ellenére mégis kedvelem. De szerintem egy olyan sráccal akit nem kedvel azzal nem beszélgetek hanem lerázom a francba nem, hogy még el is hívom egy "randira" legalábbis szerintem így működik. Ami pedig megerősített abban, hogy talán érez valamit iránt az az volt amikor egy buli után megölelt mindenféle indok nélkül. Aztán miután vége lett az általánosnak utána már nagyon ritkán beszéltünk fél évente 1x-2x.


A második lányt nem rég ismertem meg. Még talán még 1 éve sincs. Őt amint megláttam még nem szerettem bele de kedveltem aztán egyre többször kaptam magam azon, hogy figyelem aztán mára már ott tartok, hogy ugyan úgy kedvelem őt mint az első lányt. Pedig ővele még 1 szót sem váltottam csak amikor a vonaton meglátom mindig udvariasan elengedem. Ő külsőleg szinte teljesen ellenkezője az előző lánynak míg az első kék szemű és barna hajú addig a második barna szermű és szőke hajú.

Tehát nem azért kedveltem meg mivel őt keresem benne hanem egyszerűen csak megtetszett. Persze amióta ezt a második lányt figyelgetem egyre jobban feledkezem meg az első lányról de mostanában kezd egyensúlyba kerülni a két lány és mind a kettőjükre gondolok.


Szerintetek mit kellene tennem ?

Ismerkedjek meg a második lánnyal vagy inkább felejtsem el és próbáljak közelebb kerülni az első lányhoz ?



2019. okt. 4. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindig a másodikat. Ha bele tudtál szeretni a másodikba akkor az elsőt nem szeretted.
2019. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha beleszeretek egy második lányba az miért jelentené azt, hogy az elsőt nem szeretem eléggé ? Miért ne szerethetnék egyszerre két személyt ?
2019. okt. 4. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd össze, hogy mit vársz egy kapcsolattól a lányokat illetően. Aztán a két lány közül írd mindegyik mellé oda, hány százalékban tesz eleget az adott elvártásaidnak. Aztán összegezz és kijön az eredmény.

Ffi

2019. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy kontra-pro listát kiben mi a pozitívum és a negatívum
2019. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez már az út afelé, hogy végleg elengedd. A régebbi szerelem már lecsengett, az újabb most kezdődik. És igen ha mellette beleszerettél másba, azzal is csak egyre gyengül a szerelem. A másik viszont egyre erősödik majd
2019. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jobb,ha egy kék szemű,szőke lanyt keresel. :D

Abban "mindkettő megvan".

2019. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mekkora forma vagy :'D
2019. dec. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!