Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam. Eleinte még így barátok voltunk aztán utána valahogy kitaláltuk hogy mi ,,járunk” (így viccből) utána volt hogy egyik nap hazakísért és oda adta a pulcsiját egy egész hétvégére.. aztán többször is hazakisért (közel lakunk egymáshoz de neki nem esik útba a mi házunk) fogtuk egymás kezét, mindig mondta mennyire szeret, ölelgettük egymást de ennyi. Egyszer már mondtam neki hogy hagyjuk ezt a kamu kapcsolatos dolgoz mert semmi értelme erre csak azt mondta hogy neeem mert ez komoly.. Két lánynak bejön ez a bizonyos fiú és pénteken az egyik lánnyal elmentek találkozni (a fiú nekem azt mondta hogy megbeszéli vele hogy neki nem jön be) így elmentek de a fiú azt mondta hogy pénteken este 19:00 körül fog írni. De nem írt. Többször is fent volt messengeren.. Hétfőn fogok vele találkozni és nem tudom hogy viselkedjek vele. Általában ha meglát úgy látom felcsillan a szeme egyből odajön és megölel.. nem értem. Játszik velem vagy tényleg bejövök neki? (Egyszer azt mondta hogy az egyik legjobb lány barátja vagyok de aztán megint a házunkig kísétt fogta a kezem stb..) 16L

#szerelem #nemtudomxd
2019. okt. 13. 08:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle nyilta hogy mi van szeret vagy nem.ha nem válaszol tisztán csak terel akkor hagyd.
2019. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merek rákérdezni. És ő meg azt mondta nekem hogy fél kezdményezni de próbál egyre magabiztosabb lenni és egyértelműbb jeleket küldeni..
2019. okt. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!