Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha mást szeret az a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mást szeret az a lány, akibe szerelmes vagyok hogyan vegyem rá hogy velem járjon?

Figyelt kérdés

Egy picit hosszúra fog sikerülni és helyes írási hiba is lessz amit nagyon meg köszönnék ha nem venné senki figyelembe.


Van egy nagyon szép lány akivel kb 8-honapja hogy meg ismerkedtem, kezdetek kezdetétől már nagyon be jött nekem így hát el hívtam egy házi buliba, ahol ott volt az egyik barátom akivel szoba enyelegtek,és össze is jöttek. Olyan rosszul érintett ez a dolog hogy azt hittem be ásom magamat a föld alá, (hogy én hívom meg egy úgy mond randira és a barátommal jönnek össze?) el ne mondjam ienkor mien gondolatok kavarognak az ember felyében, na de folytatnám tovább, hogy össze jöttek el mondta a barátom hogy csak idő töltésből volt vele meg hogy neki komoly kapcsolata van meg ienek és gyorsan vége lett a románcnak. Most nincsen senkije de gondolom pofátlanság lenne ha ezek után rá mozdulnák szerintetek még várjak vele?


Ő még nem tudja hogy szerelmes vagyok belé, viszont szoktunk együtt lógni és barátként tekint rám. Így hogy mondjam el?


Vagy egyáltalán mit mondjak neki?


18F


2019. okt. 19. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki jeleket ha találkoztok. És még várj. Ha látod hogy hogy reagál abból egyszerűen leszűrheted hogy bejössz-e neki, mert küldeni fogja tudat alatt a jeleket, ezekre nagyon figyelj! Később elhivhatod randira, de NE házibuliba vagy ilyesmi!!! Olyan helyre ahol csak ketten vagytok! pl kávézó, étterem, esetleg egy séta a parkban, ilyesmik. :) 16/L
2019. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak helyesírási hibáid vannak, de fogalmazni sem tudsz.

Érettségi szerepel a terveid közt?

2019. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát első válaszoló, nagyon szépen köszönöm.


És meg kérdezhetem mik azok a jelek?

2019. okt. 19. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy és azt mondd neki, amit sikered esetén a következő fog mondani - és sikerrel elhagy téged!
2019. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha már előre bejelented, hogy helyesírási hibáid vannak, illene kijavítani, a böngésző jelzi is.


Mi az, hogy "felyében", meg "mien", "ien". Így nőt se lehet felszedni haver, ha bármikor is írásban beszélsz vele, elég kiábrándító tud lenni..

2019. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoba enyelegtek ---, azt hittem, nem jól látok!

Küldj neki jeleket, de NE írásban!

Nagyon megköszönöd, ha a "helyesírásodat" nem vesszük figyelembe - mégis hogy?

Tisztelj már meg bennünket azzal, hogy figyelembe veszed a piros hullámvonalakat és javítasz!

2019. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sorry fiúk, következőkor figyelembe fogom venni.
2019. okt. 20. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy fiú vagyok?
2019. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!