Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Márciusban találkoztam vele először és mondhatni első látásra szerelem volt csak hát mint kiderült csak az én részemről. Egy ideig működött ez az egész barátság dolog aztán egyre jobban kezdtünk eltávolodni egymástól,ami mára már úgy néz ki,hogy én még mindig keresem,de őt már teljesen nem érdeklem. Bármit csináltam eddig mindenről csak ő jutott az eszembe és nem tudom mit tegyek. Hogy felejthetném el örökre?

2019. nov. 9. 23:18
 1/2 anonim válasza:
Próbálj másik lányt találni, akivel elfelejteted.
2019. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ideiglenesen valóban segít, ha összejössz valaki mással, de ez sem valódi megoldás, csak annak hiszed. Egy ideig biztos azt fogod érezni, hogy hú, milyen jól megvagy a jelenlegi barátoddal/barátnőddel, már nem is hiányzik neked az illető, akit el akarsz felejteni, csak aztán az idő múlásával szépen lassan azt veszed majd észre, hogy a mostani párod összes mozdulata arra a bizonyos személyre emlékeztet téged, minden szaváról ő jut eszedbe, egyszerűen tényleg bármit csinál, arról automatikusan ő fog beugrani, és csak azt kívánod, hogy bárcsak ő lenne most ott veled, nem a pótléknak használt párod. Mondom, egy kis időre tényleg enyhíti a fájdalmat, de aztán sokkal nehezebb lesz túllépni rajta, mert csak becsaptad magadat. Hosszútávon senkinek nem lesz jó, ha most elkezdesz össze-vissza kavarni, mert még ennél is jobban fog hiányozni, miután rájössz, hogy tényleg akaratlanul mindenkiben őt keresed, és ugyebár az új partner sem érdemli meg, hogy csak egy játékszer legyen. Most mondanám, hogy az idő minden sebet begyógyít, de ez nem feltétlenül igaz mindig. Szerintem csak simán elhalványulnak az érzelmek, de ebből soha nem lehet teljesen kigyógyulni. Mondjuk ez csak akkor igaz, ha tényleg halálosan szeretted. Hogyha ez nem így van, akkor szerencsésebb vagy, mert könnyebb lesz a felejtés. Talán akkor jobb lesz, ha lefoglalod magad valamivel, bár ez ilyenkor talán a legnehezebb, mert folyamatosan kattog az ember a sok butaságon. Mindenesetre remélem, hogy sikerül majd kigyógyulnod ebből, én szorítok neked.
2019. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!