Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de mindig csak sugdolózik a barátnőjével amikor elmegyek mellette, meg nevetgélnek. Instán követjük egymást, szerintetek ennyire hülyén nézek ki?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből a sugdolózásból én inkább arra gondolnék, hogy tetszel neki.
2019. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miért jelentené azt?
2019. nov. 19. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hogy nézel ki.
2019. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
Ha nevet amikor meg lát tettszel neki
2019. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

AZ, hogy bármely közösségi médiában követ nem jelent semmi.

Könnyebb, mint a szemedbe hazudni.

Mellesleg, ha sugdolózik meg nevet rajtad azért is követhet, hogy jól kinevessen mindig.


Am ez után a kérdés után még én is hülyének néznélek már bocsi. Nem tudsz normálisan fogalmazni és még mindig nem értem miért gondolod, hogy tetszel neki vagy hogy hülyének néz.

Szerintem mielőtt kiírnál valamit olvasd még el előtte párszor.

2019. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol mondtam hogy tetszem neki?A fogalmazásommal meg mi a probléma?
2019. nov. 20. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Én is ilyesmit szoktam csinálni ha bejön nekem egy srác. Szurkolok nektek!❤❤
2019. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!