Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Biszexuális vagyok? Bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok? Bele szerettem egy színésznőbe.

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem egy színésznőbe... Tudom gyerekesen hangzik de egy sorozatban láttam és azután megnézem az összes filmet/sorozatot amiben szerepelt valamit minden képet is róla a Google ban. Nem tudom kiverni őt a fejemből.. Gyakran azt képzelem, hogy megölelem és meg csókolom őt. Tudom, hogy ez az érzés a színész iránt majd abba marad idővel, de most ennek hatásában megkérdőjeleztem a saját szexualitásomat és fogalmam sincs, hogy mit tegyek.. Szerintetek meleg vagyok vagy ez csak ilyen kamaszkori rajongás?

2019. dec. 4. 14:24
1 2
 1/12 Gyépésmérnök válasza:
Attól függ, fiú vagy vagy lány.
2019. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány
2019. dec. 4. 14:32
 3/12 Gyépésmérnök válasza:
Akkor igen, valószínű. De számít valamit?
2019. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehhez kéne a korod, az alapján reálisabb választ kapsz.
2019. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít e valamit csak úgy össze vagyok zavarodva a dologgal kapcsolatban.
2019. dec. 4. 14:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 vagyok
2019. dec. 4. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az életében vannak ilyen "szerelmek". Nem kell ettől megijedni. Hidd el, elfog majd múlni. Találni fogsz majd a környezetedben olyat aki megtetszik majd. Az viszont meglehet hogy most jössz rá hogy biszexuális vagy.

20N

2019. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már túl vagy kamaszkori rajongáson. 17 évesen már elég esélyes, hogy bi vagy. De ettől nem kell megijedni.
2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elárulod ki az a színésznő. Tudom nem lényeges a kérdés szempontjából, csak érdekel🙂
2019. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet h az vagy. Nem baj az.
2019. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!