Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom akit nagyon szeretek de más fiura gondolok pedig nem akarok miert van ez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem szereted igazán.
2020. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy másra gondolsz, vagy másra vágysz?
2020. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak Gondolok
2020. jan. 5. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert biztos megcsal egy fiúval.
2020. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből nem lehet tudni

Mióta vagy együtt a barátoddal? Milyen a kapcsolatotok? Hány évesek vagytok?

Ki az a másik srác? Honnan ismered? Mióta?

2020. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És olyankor mikre gondolsz pontosan?
2020. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk lassan 16 másfél éve vagyunk együtt és vannak jobb és rosszabb napok is a másik srácokat mivel igazság szerint kettő is van egyiket már kis korom óta ismerem szerelmes voltam bele egy ideig.. A másikat is régóta de az csak kB féléve történt hogy situran sokat néztem valószínűleg fellangolas nagyot hibáztam.. És mikor pasimmal vagyok sokszor őket képzelem oda pasim helyett pedig nem akarom valaki tud valamit erről?
2020. jan. 9. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit hibáztál? Mi történt?
2020. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg tetszett egy fiú de tényleg nem volt semmi közöttünk csak többször néztem rá és jó barátok lettünk de már nem vagyunk és már nem is tetszik de mégis eszembe van
2020. jan. 9. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogyha másféléve együtt vagytok, de te mégis kívánós szemekkel nézel másokra (ráadásul nem csak 1re) akkor lehet hogy nem a megfelelő pasival vagy együtt
2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!