Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki úgy érzem kihasznál, mások előtt nagyon bunkó velem, belém köt, viszont négyszemközt nagyon aranyos velem, mindig nekem sírja ki a bánatát vagy épp aktuális drámáját, de ha én teszem ugyan ezt csak annyit ír szegénykém ez durva, a másik meg az, hogy nagyon szeretem és inkább várnék rá, hogy kicsit érettebb legyen mert azt mondta akár esélyem is lenne nála, de mostanában egyre rosszabb minden én már nem bírom ezt annyira. Engedjem el egy időre vagy éljem túl ezt rabszolgásdit és nyerjem el a szívét pár év múlva? Tényleg szeretem nem csak pár hónapos szerelem. 17F
2020. jan. 6. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Haver, ne légy papucs, ne nyalj be neki. Azzal semmiképp sem leszel esélyes partner nála.

Mondd el neki, hogy a jelenlegi helyzet neked nem tetszik, és ha nem változtat a viselkedés, akkor inkább megszakítasz vele minden kapcsolatot. Ha kicsit is tetszel neki, észbe fog kapni, emellett látja majd, hogy egy határozott, magabiztos srác vagy.

2020. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!