Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy egy fiú először visszautasított titeket majd elkezdtetek beszélgetni és belétek szeretett?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt.
2020. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, nem lett belőle semmi
2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, akkor adj neki esélyt.
2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem tetszik, de a srác bizonytalan.
2020. jan. 14. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni?
2020. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindennap ír.
2020. jan. 15. 07:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd...ugy tunik csak baratkent tekint rad
2020. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva volt, sokáig visszautasítottam a párom, de végül beleszerettem. Működik hat éve.
2020. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Először én is elutasító voltam a párommal, mi másfél éve vagyunk együtt. Talán pont az "győzött meg" vele kapcsolatban, hogy amikor elsőre visszautasítottam, akkor is tovább udvarolt, kereste a társaságomat, bókolt, satöbbi. Megérzi úgyis az ember, ha valaki tényleg azért utasítja el, mert egyáltalán nem jön neki be, vagy valami vonzalom van köztük, csak elsőre nem adja még meg mágát.

A lényeg, hogy te ne tűnj elkeseredettnek, ne akaszkodj rá, ha akar veled beszélgetni, írni fog, de te ne írogass rá folyamatosan, csak hogy beszéljetek, mert elveszti az érdeklődését. Ha kedves vagy vele, de nem túl közvetlen, tartod a kellő távolságot, akkor felkelted az érdeklődését, és egy idő után azt fogja ő is észrevenni, hogy érted teper.

2020. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!