Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányhoz 19 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányhoz 19 éves fiú túl idős?

Figyelt kérdés

Három év van köztünk, tavaly óta ismerkedünk, eleinte barátok voltunk aztán nyáron alakulni kezdett ez az egész. Kb 2 hónapja publikus ami köztünk van, de suli eleje óta határozottan viszonozzuk egymast. En nagyon szerelmes vagyok bele es bizok benne, es tudom hogy ez forditva is igaz.


Viszont sokszor megkapom hogy kicsit sok ez a korkulombseg (ami mindket pont nem erdekel) es a szuleim is elegge feltenek, ha arrol van szo, hogy atmegyek hozza, vele alszom. Tenyleg olyan veszes lenne ez a 3 ev?



2020. jan. 23. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2020. jan. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más 16 éves a negyvenes pasikat vadássza. Nem sok.
2020. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, én 18 vagyok, a barátom 25 éves, minden tökéletes, a szerelem nem korhoz kötött ráadásul 3 év... szerintem annyi minimum kell is.


Ne foglalkozz a környezeted véleményével, ha Ti ketten jól megvagytok és szeretitek egymást, akkor nekik nem mindegy, hány év van köztetek? Egy kicsit legalább megbízhatnának benned...

2020. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok
2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!