Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válljunk el egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válljunk el egy olyan embertol akit szeretunk, de o helyettunk a drogot válassza?

Figyelt kérdés

Van egy kozeli barátom akit tiszta szívembol szeretek, annak ellenére hogy sokan leakarnak róla beszéleni,mivel azt állítják, hogy én nem illek hozzá.

O iszik, fuvezik, és azt mondja állandóan hogy depressziós és az esti kocsikázások és a káros dolgok hozzák ki ot a depresszióból, mikozbe én mindig mellette vagyok.. e mellett van pasija is..

nem tudom hogy tudnám elengedni, mert valahogy ha elég lenne neki a szeretetem akkor nem gondolná hogy ez a megoldás, és leszokna a dolgokról



2020. jan. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Az alkohol nagyobb drog, mint a fű. Elvonó, orvoshoz elmenni vele akár. Ott kapna antidepresszánst, amiről ugyan megoszlanak a vélemények, de lehet segít. Viszont ha nem hajlandó semmiképp a változtatásra, akkor veszett fejsze és nem érdemes vele különösebben foglalkozni. Téged fog lehúzni nagyon.
2020. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el...
2020. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
segítenél hogy tegyem? mert állandóan a fejemben van
2020. jan. 25. 15:56
 4/4 Marcell000 ***** válasza:
Csinálj dolgokat, mosogass, sétálj ismerősökkel, stb. Idővel elfelejted, ha tényleg el szeretnéd engedni.
2020. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!