Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az, hogy egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy csaj hónapok után végre hajlandó köszönni, de aztán minta hirtelen meggondolta volna magát?

Figyelt kérdés

November végén beszéltünk utoljára, december felénél valamiért nyitott volt arra, hogy köszönjön nekem, még nagyon édesen rám is mosolygott. Jöttek az ünnepek, ezután csak januárban találkoztunk, ekkor köszöntem neki, de ő le se szart, még csak rám sem nézett. Azóta beszéltünk, de nem vagyunk köszönő viszonyban, mostanában még csak rá sem nézek találkozáskor. Azt mondta, hogy ÉN kezdtem el neki köszönni és ''úgy jött ki''. Ez nem igaz és érzésem szerint ő sem tudta, vagy ha tudta az okát ennek az egésznek, akkor nem mondta el. Hazudott. Köztünk már jó ideje probléma ez, azt hittem, hogy decemberben ez végre megváltozott, de tévedtem. Nem értem, hogy mégis miért csinál egy köszönésből ekkora ügyet. ''Én nem tudok semmit, csak azt, hogy elkezdtél köszönni 3 napig'' Szerinte én tudom, ő nem. De bezzeg tudom jól, hogy már korábban is hiányolta, hogy nem nézek rá. De amikor ránéztem és köszönni akartam, akkor soha nem volt nyitott felém. Szóval mi ez az egész? Korábban ő mondta, hogy nem köszönök neki.


Nem hinném, hogy igazat mond, hiszen egyszerre köszöntünk egymásnak, ő bámult engem méterekről és soha nem láttam még olyannak, mint aznap. Egy átlagos nap volt. Vannak ötleteim, hogy mi lehet a baja, de nem lehet, hogy bizonytalan velem kapcsolatban? Mindennek van oka!! Annyi kérdésem van, de 0 válasz!


Meg mit jelent az, hogy ''úgy jött ki''? Olyan kedvében volt, hogy gondolt egyet és köszönt nekem? Fura az egész, ami köztünk van, ezért sem értem, hogy mire fel történt ez az egész. Utálna engem? De ha utálna, akkor miért engedné, hogy beszéljek vele? De akkor meg miért nem hajlandó köszönni? 2:27 van, fáradt vagyok már, most ennyit tudtam kicsikarni az agyamból. Köszi a válaszokat!



2020. febr. 1. 02:27
 1/5 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg bosszantó és rosszul esik ez nekem, hiszen az illető közel áll a szívemhez, bármilyen hülye kérdés/sztori ez, de ez van. Engem ez érdekel.
2020. febr. 1. 02:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulsz, az van. Nem szeretik. Hagyd a fenébe, rá se nézz, akkor elkezd majd agyalni rajta, hogy mi bajod van vele és ő fog megszólítani. Ha meg annyira nem érdekled akkor jobb tényleg hanyagolni, nem csak látszólag.
2020. febr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hát én ezt csináltam/csinálom most is. Ezt mondtam, hogy hanyagoltam őt, rá sem néztem, majd megtudtam, hogy ő néz engem, ezután köszönt. Aztán csak januárban találkoztunk, ekkor már nem köszönt, ezután kezdtem el vele beszélgetni, amit azóta abbahagytam vele, mert én amúgy is többre vágyom, meg milyen az, hogy engedi, hogy beszélgessek vele, de még köszönni sem hajlandó.
2020. febr. 1. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát lány létemre nem igazán értem az egész sztorit. Szerintem ha valakivel már beszélgetsz, akkor természetes hogy köszöntök egymásnak, nem? Egy köszönés még nem egyenlő házassággal, nem tudom miért csinál ekkora ügyet belőle a lány.
2020. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Korábban azt csinálta, hogy amikor a buszon találkoztunk, akkor a mobilt használta fedezékként. Ez megszűnt már egy jó ideje, de az elmúlt pár napban sajnos ismét ezt tapasztaltam nála. Tudom jól, hogy szándékosan akkor mobilozik, amikor elmegyek mellette, de azután leteszi.
2020. febr. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!