Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik a bevésődés? Van ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plüssfigura kérdése:

Létezik a bevésődés? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ezt most nem az alkonyatból veszem, csak vsn egy fiú akivel régóta beszélgetek, és mondta hogy bele vésődtem. És én ezt annyira nem értem. Hogy ez mit is jelent.

2020. febr. 9. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem tud magyarul. Nem képes értelmesen kifejezni egy komplex érzelmi és gondolati allapotot. Ezt jelenti.
2020. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ez amolyan plüssfigura dolog! Tolna, mint a lopott biciklit, tehát szimpatikus vagy neki ez jó jel! :)
2020. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak sok volt neki az alkonyat, ettől most nagyon romantikusnak érzi magát:D de szerintem inkább nevetséges

Ilyen nincs:)

2020. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!