Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy lépjen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy lépjen a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki egyidős velem (16). Azt még most tisztáznám, hogy még nem beszéltünk, csak köszöntünk egymásnak. Az elején még egyáltalán nem figyelt rám, aztán volt egy eléggé hosszú periódus, amikor szemeztünk egymással (de csak olyan kínos módon; egymásranézünk, majd mindketten elfordultunk). Viszont körülbellül 1 hónapja nem is láttam, hogy rám nézni. Most pénteken egyik szünetben mindketten külön társaságban voltunk, elég közel egymáshoz. Nevetgéltünk és amikor felénéztem, akkor megláttam, hogy engem bámul és mosolyog.

Nem szeretnék többet a dolog mögé gondolni, de van egy olyan megérzésem, hogy tetszem neki, viszont alapból is eléggé szégyenlős típus (ahogy én is).

Igazából kettő kérdésem lenne:

1. Szerintetek tetszem neki?

2. Hogyan vehetném rá, hogy közeledjen felém?


A válaszokat előre is köszönöm ^^ (esetleges félreírások miatt, illetve fogalmazási problémák miatt elnézést kérek)


2020. febr. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen valószínűleg tetszessz neki csak nem mer lépni mert fél hogy nem lesz téma vagy vissza utasítod.


2. Nem kell rávenni magadat kell arra rávenni hogy oda menj a sráchoz és elkezdj vele beszélni :)

Nekem ezek a tanácsaim :)

2020. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, akkor menj oda hozzá te, kérdezd meg pl. hogy milyen órájuk volt, ki tanítja, stb. stb.Vagy mondd azt neki, hogy nem érted a matekot, magyarázza el. A fiúk szeretik az olyan lányokat, akiknek segíthetnek valamit 🙂
2020. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barackoshányás ***** válasza:
Érdemben nem tudok segíteni, de a ma olvasott kérdések közül a tiédben van a legkevesebb helyesírási hiba, szóval gondoltam, gratulálok neked. Már nagyon felk úrtam magam a többieken :D
2020. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!