Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Folytassam és hagyjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam és hagyjam neki (esetleg kezdeményezzek), vagy próbáljam meg kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Volt már egy kapcsolatom, a srácért oda voltam mindent megtettem érte, és csak kihasznált. Sajnos csak egy év után jöttem rá. Szakítottunk, és utána összetörtem, a barátnőim tartották bennem a lelket és 4 hónap alatt lettem túl ezen. Azóta ismét eltelt egy év. Én akkor megfogadtam hogy minimum 20 éves koromig (amíg fel nem növök) nem leszek szerelmes. A baràtnőim nevettek hogy hagyjuk már, azóta én is rájöttem hogy ez hülyesèg volt. De most 3 hónapja megismertem egy srácot az egyik hobbim révén. Nagyon nagyon kedves velem, igazán figyelmes és olyan “udvarlási szakaszban” vagyunk. ( bocsánat utálom az ilyen modern kifejezéseket) Nagyon szerelmes vagyok. Picit mesélek “rólunk”:

Mind a ketten imádunk túrázni (Budapest mellett élünk) sokat túrázunk együtt délutánokon és hétvégéken. Vasárnap volt a szülinapom, és azért keltem fel 3:40 kor hogy megnézhessük reggel együtt a napfelkeltét. Felmásztunk a kereszthez. Ott letáboroztunk és onnan néztük. Egymás mellett ültünk, ő átkarolt és úgy gyönyörködtünk valami csodás volt, és addig őrizgetett egy szál fehér rózsát nekem amit akkor átadott. Csodás volt. Hazafelé pedig megfogta a kezem.

Vele minden pillanat vicces és boldog de komoly is tud lenni. Órákat beszélgetünk és nagyon figyel rám, folyton bókol... de mit kéne tennem. Hogy szüntessem meg magamban ezt az eszméletlen bizonytalanságot? A barátnőimmszerint kezdeményeznem kéne, mit gondoltok? Mit és hogyan? Előre is köszi 17l



2020. febr. 24. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján te is tudod a választ :)
2020. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De annyira nem bízom magamba. Félek hogy mi lesz
2020. febr. 24. 18:06
 3/9 Stark2000 ***** válasza:
Nekem elég egyértelmű ezekből az, hogy a srác mit szeretne tőled. Ha már eddig eljutottatok, és ennyi ideje ismeritek egymást, idő kérdése hogy elmélyüljön ez a dolog mégjobban, és akkor talán a bizalmad is megjön a srác és az érzései felé. Nyilván mindenki fél a csalódástól, de ha egész életedben félsz, tartózkodsz, mikor fogsz élni?
2020. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem mit kell csinálnom?
2020. febr. 24. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A srác már kezdeményezett. Csak úgy nem adunk rózsát senkinek. Itt az a kérdés hogy hagyod hogy kapcsolat legyen belőle, vagy csak félsz és nézed ahogy továbblép.
2020. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elmondtak alapján nekem ez a srác, nem olyannak tűnik mint az első barátod. Látszik, hogy milyen lassacskán közeledik, de mégis szerintem tiszta jeleket küldd feléd. Neked kell eldöntened hogy szeretnél e ebből többet vagy sem.
2020. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor legközelebb találkoztok öleld meg és adj neki egy puszit. :)
2020. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De az arcán vagy a száján?
2020. febr. 24. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Először az arcára, ha örült neki, akkor ő fog megcsókolni téged. ;)
2020. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!