Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? És hogyan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? És hogyan? Sosem voltam jó fiúk terén.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy járok magántanárhoz olaszt tanulni (mert terv szerint idén májusban le akartam tenni a nyelvvizsgát, mindegy majd legközelebb:D) és ott van egy “párom” egy srác akivel együtt tanulunk. Sokat beszélgetünk óra után is meg amíg várjuk hogy az előző végezzen. Sőt többször voltunk így együtt baráti társasággal bulizni. Szóval eléggé beleszerettem, de csak a telefonszámát tudom, az Fb-jég vagy ilyesmit nem. Ugye most a kialakult helyzet miatt kb 3 hete nem találkoztunk. Már több mint egy hete gondolkozom hogy szeretném felhívni, de nem merem. Félek hogy tolakodásnak veszi, vagy úgy gondolja hogy a kapcsolatunk nincs ezen a szinten. Attól is félek hogy mit mondjak neki, barátnőm mondta hogy írjak össze pár kérdést, témát, aztán majd úgyis alakul. De valahogy lehet telefonon picit közvetlenebb lesz mint mikor mások is hallanak és félek hogy mit fog mondani! Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan hívjam fel? Vajon nem venné rosszul? Hogy kell “ flörtölni” (vagy tudom is én) .... egy sráccal? Vagy hogy majd úgy gondolja hogy ez jó volt? Kérlek segítsetek, nem szeretném elszúrni mert egy szuper srác, és nagyon beleszerettem...

Előre is köszi! 16L



2020. ápr. 2. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan hívd fel, nekem is jól esne, ha beszélhetnék valakivel, mert már én is magányos vagyok. Igazából kérdezd meg, mit csinál épp, beszélgess vele arról, hogy micsoda pech, hogy eltolták a nyelvvizsgát, kérdezd meg, játszik-e valamilyen játékkal gépen/mobilon, ha igen akkor játssz vele...


Amúgy, sok sikert majd a nyelvvizsgához, ha lesz. Én nekem is elhalasztották, igaz én németből mentem volna írásbelire.

15/F :)

2020. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, esetleg mások tudnának még segíteni?
2020. ápr. 2. 21:59
 3/6 theRealPinkman válasza:
79%

First of all...AZ 1.Válaszolónak mondanám,hogy: a csaj nem hinném hogy leül a palival fortnizotni vagy nyomni egy pubg meccset...bocsi de ez a rész nagyon szúrta a szemem,na de


Szia! Hát emiatt a vírus helyzet miatt elég szar a dolog mert nem tudsz vele találkozni,és így csak úgy natúrba ráírni 3 hét után elég para :/ én speciál kicsit parának találnám,de persze te tudod :/

Én azt tanácsolom keresd ki a facéjét és dobd meg egy üzivel messengeren szerintem ez sokkal jobb módszer mint felhívni hisz ez már 2020 ha érted.Tételezzük fel ez megtörtént ráírsz minden oké és akkor kezdeményezz egy olyannal hogy nem e akarsz 1 mekit betolni az arcba vagy vmi(persze a te nyelv stilledbe) :DÉn ezt javaslom neked.Velem még csak azthiszem 3szor kezdeményezett lány és az kb ilyen volt ahogy leírtam.Na szóval 1 próbát megérne ez a "metódus"

Ui.Bocsi ha kicsit értelmetlen a szöveg csak most keltem 3 órája és szétszed a fejem na hali :D

2020. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel de ne görcsölj rá

Telefonon jobb mintha csak írkálnátok, hidd el klassz lesz ez

Azt is mondhatnád neki, hogy gyakorolhatnátok így is az olaszt:D

De kitérhetnél arra hogy meg szeretnéd ismerni jobban vagy hogy mit szeretnél

Légy őszinte

2020. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen #2-es, jól gondolod, nem igazán az az online játszós típus vagyok, 1 darab játékot játszom xboxon, na mindegy is....

szóval, 2 már próbáltam megkeresni Facebookon, de nem találom, szóval gondolom akkora életművész lehet hogy valami gamerboy22 a neve vagy valami, mindegy, vicc volt, és komolyan nem találom!

#3 köszi az ötleteket, azért picit tartok a dologtól.... de jópofákat írtál...

2020. ápr. 2. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltetlenul kell meg telefonon bedzelni. Kuldj neki egy sms-t, h jeloljon be facen, mert reg beszeltetek.
2020. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!