Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, igazából sok van a Földön, de ez a fiú tetszik nekem azt hiszem.

Vagyis néha olyan, mintha a csak a teste miatt szeretném. Néha meg olyan mintha a személyisége miatt szeretném. Nem ismerem annyira, pedig az osztálytársam. De érdekel. Olyan különleges a srác, nem azaz unalmas tömegfiú aki mindig bulizni jár, iszik meg cigizik és bicepsze nőtt az agya helyére. De van egy kis bibi. Barátnője van. Őszintén nem tudom, hogy milyen a kapcsolatuk. Már 6 hónapja várok a srácra. Oké most karantén meg minden. Szóval valószínűleg csak szeptemberben fogom látni. Őszintén nem tudom eldönteni, hogy miként tekint rám. És én tudok várni rá. Mert megéri szerintem. De mégis annyira el vagyok bizonytalanodva. Mi van ha elfelejt? Szerintetek is foglalkozzak a tanulassal most? Aztán meg tanuljak a nyelvvizsgára aztán majd alakul valami ha úgy kell történnie?



2020. ápr. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnője van akkor felejtős. Akármilyen a kapcsolatuk nincs jogod belemászni. Ismerkedj másokkal és tanulj.
2020. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp tanulj, annak legalább biztosan lesz eredménye. Egy barátnős srác után való ácsingózásnak ellenben nem sok értelme van, akármennyire fáj is :( Hidd el, sok fiú van még a világon, lesz olyan, aki tetszik neked, és te is neki.
2020. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem foglalkozz mással egyrészt mert barátnője van, másrészt mert bizonytalan vagy.

Egyébként nekem is van barátom és volt hogy próbálkozott nála egy lány, hasonló szitu volt csak én a barátnő szerepben voltam. Engem nem érdekelt mert tudtam hogy hiába próbálkozik. A barátomnak régen haverja volt a lány de miután be próbálkozott a barátom nagyot csalódott benne hogy kèpes ,,rámászni" egy srácra úgy hogy kapcsolatban van és hogy nem tartja tiszteletben a kapcsolatot.

Nem rosszból írtam csak ezzel lehet hogy még el is vágod magad nála.

2020. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!